WINTERHOFF WS 3500-D60-H1414+Z Kogelkoppeling, -3500 kg, Ø 60 mm, horizontale gatafstand 54 mm, boringen Ø 14,5 mm
Log in om te kopen
Dit product kan niet worden toegevoegd
aan het winkelwagentje omdat u niet bent ingelogd.
Toevoegen aan verlanglijst Vergelijk
Die Bünte Marketplace GmbH ist ein mittelständisches Großhandelsunternehmen aus Nieders...
Beschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • Model: WINTERHOFF WS 3500-D60-H1414+Z
  • Capaciteit: Geschikt voor aanhangers tot 3500 kg
  • Aansluiting: Voor disselbuizen met een diameter van Ø 60 mm
  • Montage: Horizontale gatafstand van 54 mm
  • Boringen: Ø 14,5 mm voor robuuste bevestiging