WINTERHOFF WS 3000-D50-K1414+Z Kogelkoppeling, -3000 kg, Ø 50 mm kruisgat afstand 40 mm, Boorgaten Ø 14,5 mm
Belangrijkste kenmerken:
- Model: WINTERHOFF WS 3000-D50-K1414+Z
- Type: Kogelkoppeling
- Maximale belasting: 3000 kg
- Aansluiting: Ø 50 mm trekbuis
- Montage: Kruisgat afstand 40 mm (horizontaal en verticaal)
- Boorgaten: Ø 14,5 mm